پلاگین های ضروری برای یک وب سایت وردپرس

نویسنده:
بازدید: 1586 بازدید
پلاگین های ضروری برای یک وب سایت وردپرس

این پست به شما در مورد انواع پلاگین های ضروری برای یک وب سایت وردپرس شما می گوید. این موارد به وب سایت شما کمک می کند تا از جنبه های مختلف مانند زمان بارگذاری صفحه، بهینه سازی موتور جستجو، امنیت و حفاظت از هرزنامه ها عملکرد خوبی داشته باشد. در اینجا سازنده وب سایت وردپرس وب کاران افزونه های ضروری برای وردپرس را بررسی کنید.

پلاگین هایی از انواع زیر باید در وب سایت شما گنجانده شود.

  • افزونه کش
  • افزونه امنیتی
  • افزونه آنتی اسپم
  • افزونه SEO
  • افزونه تجارت الکترونیک

یک پلاگین کش، یک افزونه امنیتی، یک اسپم Antispam و یک افزونه SEO، چنین چهار افزونه باید در هر وب سایت وجود داشته باشد. جدا از این چهار نوع، افزونه تجارت الکترونیک توسط اکثر وب سایت های دارای وردپرس استفاده می شود که تنها زمانی که می خواهید یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید، مورد نیاز است.

افزونه کش

زمان بارگذاری یک وب سایت در دستگاه بازدیدکننده بسیار مهم است. این افزونه به کاهش زمان بارگذاری کمک می کند. این یک کپی ثابت از وب سایت روی سرور ایجاد می کند که بلافاصله بدون اجرای کد PHP به کاربر ارائه می شود. مخزن وردپرس دارای افزونه های کش زیادی است. محبوب‌ترین افزونه‌های کش در میان آن‌ها عبارتند از W3 Total Cache و WP Super Cache هر دو افزونه دارای رویکرد ذخیره سازی پیشرفته هستند، اما در جایی که WP Super Cache به راحتی پیکربندی می شود، W3 Total Cache دارای تنظیمات پیچیده است.

پلاگین امنیتی

از افزونه‌های امنیتی انتظار می‌رود که امنیت را در برابر هک‌های brute force فراهم کنند و آسیب‌پذیری‌ها و بدافزارها را اسکن کرده و از آن جلوگیری کنند. بنابراین، برای مصون ماندن وب سایت خود از هک و تزریق کد مخرب، باید یک افزونه امنیتی نصب کنید. افزونه های امنیتی محبوب در مخزن وردپرس عبارتند از: Sucuri Security، Wordfence Security ، امنیت ضد گلوله، امنیت iThemes. همه اینها دارای یک کالیبر عالی برای ایمن نگه داشتن وب سایت ها هستند. می‌توانید هر کسی را که با شرایط شما مطابقت دارد انتخاب کنید.

افزونه آنتی اسپم

یک افزونه Antispam ایمنی وبلاگ ها را در برابر هرزنامه ها فراهم می کند. اگر قصد دارید یک وبلاگ را در وب سایت خود نگهداری کنید، به یک افزونه برای جلوگیری از هرزنامه نیاز دارید. Akismet، Antispam Bee و WP Spamshield به شدت توسط وب سایت های وردپرس استفاده می شود. می‌توانید با کمک یک افزونه، مفسران و ربات‌های اسپم را از ارسال نظرات بیهوده در پست‌های وبلاگ خود منع کنید. پست قبلی ما در مورد افزونه های پرکاربرد و نحوه محافظت از آنها می گوید.

افزونه SEO

یک افزونه SEO به شما در بهینه سازی وب سایت خود برای موتورهای جستجو کمک می کند. WordPress SEO by Yoast یک افزونه بسیار محبوب با بیش از یک میلیون دانلود از مخزن وردپرس است. Yoast به شما کمک می کند تا عناوین صفحات و متا تگ های بهینه بنویسید و برای نوشتن محتوای بهتر به شما توصیه هایی برای کلمات کلیدی می دهد. به علاوه، آنالیز صفحه را نیز انجام می دهد و به شما پیشنهاد سئو می دهد. All in One SEO راه حل دیگری برای سئو است. تنظیمات پیکربندی مختلفی دارد که انجام آن بسیار آسان است. برخلاف Yoast، به طور خودکار متا تگ ها را تولید می کند و به طور خودکار عناوین را بهینه می کند.

پلاگین تجارت الکترونیک

می توانید وردپرس را نیز به راه حل تجارت الکترونیک خود تبدیل کنید. یک افزونه تجارت الکترونیک به شما کمک می کند وب سایت خود را به یک فروشگاه آنلاین تبدیل کنید. مخزن وردپرس شامل تعداد زیادی افزونه تجارت الکترونیک است که برای ادغام سبد خرید در وب سایت ها مفید است. WooCommerce، WP eCommerce، MarketPress و iThemesExchange همه افزونه های خوبی هستند. اما، WooCommerce محبوبیت بیشتری نسبت به سایر افزونه ها دارد. استفاده از آن کاملا رایگان است و ویژگی های بسیار خوبی دارد. شما می توانید به راحتی یک وب سایت تجارت الکترونیک ایجاد کنید با استفاده از WooCommerce.

نتیجه

اینطور نیست که وب سایت شما بدون افزونه قابل اجرا نباشد. اما، این در مورد “قدرت” وب سایت شما است که با افزونه ها بهبود یافته است. افزونه های کش، امنیت، آنتی اسپم و سئو باید دارای افزونه هایی برای سالم نگه داشتن وب سایت باشند. علاوه بر این، شما حتی نیازی به پرداخت هزینه برای آنها ندارید. همه آنها رایگان هستند تا زمانی که شما پشتیبانی و ویژگی های برتر را بخواهید.