خرید لایک اینستاگرام + افزایش فوری لایک رایگان اینستاگرام واقعی ایرانی

ارزانترین و سریعترین لایک اینستاگرام

خرید = افزایش با کیفیت‌ترین و ارزان‌ترین لایک واقعی ایرانی اینستاگرام در سایت وب کاران

قیمت: 18 تومان

لایک اینستاگرام

شروع به کار اینستاگرام و بنیانگذاران آن

چیزی که به عنوان یک ایده ساده برای یک برنامه تلفن اشتراک گذاری تصویر توسط دو ساکن سانفرانسیسکو آغاز شد، “اینستاگرام” به طور رسمی در 6 اکتبر 2010 توسط بنیانگذاران کوین سیستروم و مایک کریگر راه اندازی شد. محبوبیت شبکه ویرایش و اشتراک گذاری عکس با چنان شور و شوقی افزایش یافت که در کمتر از سه ماه این سرویس تا دسامبر همان سال به 1 میلیون کاربر ثبت نام شده رسید. اکنون تنها سه ماه از تولد 4 سالگی اینستاگرامش مانده، اینستاگرام 130 میلیون کاربر فعال ماهانه از سراسر جهان دارد که در ثبت حدود 16 میلیارد عکس در مجموع پست آنلاین مشارکت دارند. خدمات آسان و ساده به طور میانگین روزانه حدود 45 میلیون عکس ارسال می شود که متعاقباً روزانه حدود 1 میلیارد عکس را «لایک» از سوی کاربران دریافت می کند.

تاثیر اینستاگرام بین مردم جهان

اینستاگرام نیروی محرکه افزایش اهمیت تصاویر در رسانه های اجتماعی و همچنین تمام کاربردهای آن به عنوان یک سرگرمی اجتماعی و ابزار تجاری بوده است. از آنجایی که اینستاگرام حجم بسیار بالایی از فعالیت داشته است، مدتی است که تمام توضیحات بالقوه را برای اشتیاق رو به رشدی که نسبت به این برنامه کوچک معطوف شده است، در نظر گرفته ام. مشابه توییتر، برخی از حساب‌های پر فالو متعلق به افراد مشهور و شخصیت‌های عمومی، یا در موارد اخیر، سازمان‌های محبوب مانند شرکت‌های در حال رشد، طراحان مد، رستوران‌ها، وبلاگ‌ها و غیره هستند. تعداد فالوورهایی که یک حساب کاربری دارد مستقیماً به تعداد لایک هایی که هر یک از عکس های آنها دریافت می کند مربوط می شود. با این حال،

علاقه اصلی من به این موضوع، در نظر گرفتن و تجزیه و تحلیل انگیزه های پشت لایک اینستاگرام در زمینه اجتماعی است. من مطمئن هستم که همه یک دوست یا دوست دوستی دارند که عکس‌هایش بدون در نظر گرفتن کیفیت تصویر یا تصویر واقعی، پیوسته تعداد قابل توجهی از لایک‌ها را دریافت می‌کنند. مشابه افکت سلبریتی، من اینستاگرام را ابزاری می‌دانم که نه فقط برای لایک کردن تصاویر، بلکه بیشتر برای لایک کردن افراد استفاده می‌شود. اگر تا به حال یک حساب کاربری مشهور را دنبال کرده باشید، می دانید که مهم نیست که آنها عکسی از چه چیزی پست می کنند، حتی اگر از کف آشپزخانه آنها باشد، باز هم هزاران ‘لایک’ از طرفداران آنها دریافت خواهد کرد. اینطور نیست که مردم لزوماً این تصاویر را دوست داشته باشند یا تحت تأثیر قرار گیرند، اما آنها شخص/حساب مورد نظرشان را (به هر میزانی) دوست دارند.

خرید لایک واقعی ارزان اینستاگرام

افزایش لایک اینستاگرام

اهمیت لایک اینستاگرام

در طول موجی مشابه، اما از طریق یک رویکرد خالص‌تر، اخیراً من و یکی از دوستان در حال بحث در مورد استفاده در حال توسعه از رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام به عنوان چیزی بود که تقریباً می‌توان آن را به عنوان یک تاکتیک مدرن معاشقه تلقی کرد. به طور کلی، پسرها روندهای خاصی را در رفتار “لایک” در اینستاگرام به عنوان وسیله ای برای نشان دادن علاقه به یک دختر (یا بسیاری از آنها) نشان می دهند و این عادت به یک روش قابل قبول، به ویژه در بین بزرگسالان جوان، به نقطه عادی اجتماعی رسیده است. توزیع و ارزیابی تاییدیه بنابراین، اگر فردی که اخیراً ملاقات کرده‌اید و با او ارتباط برقرار کرده‌اید دائماً اکثر تصاویر اینستاگرام شما را لایک کرده است، این احتمال افزایش می‌یابد که به طور منطقی استنباط کنید که او دقیقاً شما را دوست دارد، بدون توجه به محتوای واقعی تصاویر شما.

خرید لایک واقعی ارزان اینستاگرام

کلام آخر

من فاش خواهم کرد که من مطلقاً در تمام این رفتارهای اینستا، خوب و گاه مشکوک مقصر هستم. این چیزها به طور جدی غذای خوبی برای فکر کردن است – زیرا همانطور که هر سخت‌افزاری می‌داند، اینستاگرام چیزی بیش از یک اپلیکیشن است: این یک روش زندگی است.