۱۷ روش برای افزایش سرعت وب سایتهای وردپرس

نویسنده:
بازدید: 5616 بازدید

بهترین روش های افزایش سرعت وردپرس

دانستن اینکه نیمی از جنگ برنده شده است! عمل بر اساس این دانش جایی است که نتایج را خواهید دید. شما تمام تست های ذکر شده در صفحه ” دلایل کندی سرعت وردپرس ” را انجام داده اید. حالا بیایید به مناطق بالقوه ای که می توانید سرعت سایت وردپرس خود را افزایش دهید نگاه کنیم.

با استفاده از لینک های مفید زیر می توانید به هر بخش بروید:

 1. سایت وردپرس خود را به روز نگه دارید
 2. تصاویر وب سایت خود را بهینه کنید
 3. از افزونه ها با احتیاط استفاده کنید (و فقط در صورت لزوم)
 4. یک قالب سریع برای وردپرس انتخاب کنید
 5. کش را برای بهینه سازی وب سایت خود پیکربندی کنید
 6. کاهش درخواست‌های HTTP خارجی (و تماس‌های API)
 7. اسکریپت ها و شیوه نامه ها را برای وب سایت خود کاهش دهید
 8. فقط اسکریپت های لازم را در هر صفحه دانلود کنید
 9. داشبورد کند وردپرس خود را سرعت دهید
 10. مکان و پیکربندی سرور مهم است
 11. استفاده از شبکه تحویل محتوا (CDN)
 12. تغییر مسیرهای URL غیر ضروری را حذف کنید
 13. رفع هشدارهای محتوای ترکیبی وردپرس (خطاهای HTTPS / SSL)
 14. پایگاه داده وردپرس خود را به طور منظم بهینه کنید
 15. یک سرویس امنیت ابری وردپرس را انتخاب کنید
 16. به آخرین نسخه PHP ارتقا دهید
 17. یک هاست مدیریت شده وردپرس قابل اعتماد را انتخاب کنید

سایت وردپرس خود را به روز نگه دارید

یکی از جنبه های ضروری نگهداری سایت وردپرس، به روز نگه داشتن آن است. این ممکن است بدیهی ترین برداشت به نظر برسد، اما همچنان ارزش یادآوری را دارد.

به روز رسانی های وردپرس شامل اصلاحات امنیتی، آخرین ویژگی ها و اصلاحات عملکرد است.

می توانید به روزرسانی خودکار سایت خود را در فایل wp-config.php آن فعال کنید(جهت مشاهده مکان فایل wp-config.php و آموزش این فایل کلیک کنید). ما همیشه توصیه می کنیم برای ایمن نگه داشتن سایت های ما به آخرین نسخه وردپرس آپدیت کنید.

به همین ترتیب، شما باید تمام پلاگین ها و تم های فعال خود را به روز نگه دارید. اگر افزونه یا موضوعی را در وب سایت خود پیدا کردید که بیش از یک سال است به روز نشده است، وقت آن رسیده است که در گزینه های جایگزین تجدید نظر کنید.

تصاویر وب سایت خود را بهینه کنید

میانگین وزن صفحه یک سایت وردپرس 2408 کیلوبایت است که تقریباً 1117 کیلوبایت (46.38٪ از وزن کل صفحه) است.

افزایش سرعت وردپرس

جای تعجب نیست که تصاویر بزرگ سرعت وب سایت شما را کاهش می دهند و کمتر از تجربه کاربری مورد نظر ایجاد می کنند. بنابراین، بهینه سازی تصاویر، چه به صورت دستی و چه با افزونه، می تواند زمان بارگذاری صفحه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

هنگام بهینه سازی تصاویر، می توانید از روش های فشرده سازی تصویر بدون اتلاف یا بدون اتلاف استفاده کنید. اکثر ویرایشگرهای تصویر تنظیمات کیفیت را ارائه می دهند و در عین حال تصویر را برای فشرده سازی بهینه ذخیره می کنند. عدم فشرده سازی تقریباً همیشه به نقطه خوبی بین حفظ جزئیات تصویر و اندازه کوچکتر فایل می رسد.

انتخاب فرمت فایل ویدئویی مناسب بسیار مهم است. فایل های PNG برای گرافیک کامپیوتری عالی هستند، در حالی که فایل های JPEG برای عکس ها عالی هستند. فرمت های تصویری بسیار بیشتری مانند GIF، SVG، JPEG XR و WebP وجود دارد. برخی از آنها به طور جهانی توسط همه مرورگرها پشتیبانی می شوند، در حالی که برخی دیگر پشتیبانی نمی شوند، بنابراین قبل از انتخاب آنها باید به دقت تحقیق کنید.

افزایش سرعت وردپرس

وردپرس به صورت پیش فرض از تصاویر واکنش گرا پشتیبانی می کند. می توانید اندازه تصویر را سفارشی کنید و اجازه دهید وردپرس بقیه را مدیریت کند. اما اگر می‌خواهید فضای دیسک را ذخیره کنید، می‌توانید از یک افزونه رایگان وردپرس مانند Imsanity برای کاهش خودکار تصاویر بزرگ به اندازه پیکربندی شده استفاده کنید.

Imagify و ShortPixel برخی از گزینه های محبوب افزونه برای بهینه سازی تصاویر در وردپرس هستند. ما در مقاله مفصل خود در مورد بهینه سازی تصویر وب گزینه های بیشتری داریم.