طراحی وب سایت در رشت

شهر رشت

طراحی سایت در رشت | استان گیلان با مساحت 14711 کیلومتر مربع در میان کوه های البرز و تالش در شمال ایران جای گرفته است. این استان به واحد جغرافیایی جنوب دریای خزر تعلق دارد و با استان های اردبیل در غرب، مازندران در شرق ، زنجان در جنوب و کشور استقلال یافته آذربایجان و دریای خزر در شمال هم مرز و همسایه است. این استان به مرکزیت رشت، ۱۶ شهرستان، ۵۲ شهر، ۴۳ بخش، ۱۰۹ دهستان و ۲۸۸۸ آبادی دارد .

شهرستان های استان عبارتند از : آستارا ، آستانه اشرفیه، املش ، بندر انزلی، سیاهکل ، ماسال ، رضوانشهر ، لاهیجان، رودبار ،رودسر ،شفت ،صومعه سرا ،طوالش ،فومن ،لاهیجان و لنگرود .مختصات جغرافیایی آن بین ۴۵ درجه و ۵۳ دقیقه تا ۵۰ درجه و ۳۴ دقیقه طول شرقی تا ۳۶ درجه و ۳۶ دقیقه تا ۳۸ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی قرار دارد.

طراحی وب سایت در رشت

طراحی وب سایت شرایطی

در شهر رشت یا استان گیلان به دلیل صنعتی بودن این استان کارخانه های تولیدی زیادی در حال گسترش هستند که امروزه با پیشرفت تکنولوژی جهت معرفی محصولات تولیدی نیاز به دیدن شدن در دنیای مجازی دارند، بدین ترتیب شرکت وب کاران برای اینکه این کارخانه ها یا شرکت های تولیدی و یا بازرگانی بتوانند از این بستر برای کسب کار خود استفاده بهینه ببرند به یاری آنها آماده تا با طراحی وب سایت قسطی گوشه از کار را برای انها آسان نماید.

در شرکت وب کاران علاوه بر اینکه طراحی سایت قسطی صورت میگیرد سئو وب سایت های طراحی شده یا توسط شرکت دیگری طراحی شده را نیز میپذیرد.

عزیزانی که قصد دارند با شرکت وب کاران همکاری داشته باشند میتوانند برای مشاهده تعرفه و شرایط به صفحه طراحی وب سایت اقساطی مراجعه کنند یا با شماره تماس 09127846945 تماس حاصل فرمایند.

مطالعه بیشتر