طراحی سایت اقساطی

طراحی سایت اقساطی و قسطی

راه اندازی کسب و کار آنلاین با بهترین شرایط

طراحی سایت فروشگاهی اقساطی با بهترین شرایط قسطی

طراحی سایت اقساطی از آنجا که شرکت یا شخصی اگه قصد فروش محصولات خود در اینترنت را داشته باشد نیاز به وب سایت دارد، طراحی سایت برای همه شرکت ها یک نیاز ضروری می باشد. امروزه حتی افرادی هستن که نیاز به یک وب سایت شخصی دارند تا توانایی های خود را به دیگران به رخ بکشند و در بستر جهانی به نمایش بگذارند بنابراین ما طرح طراحی سایت اقساطی را راه اندازی کردیم تا این افراد برای داشتن وب سایت از لحاظ مالی توانایی پرداخت را داشته باشند.

 

طراحی سایت اقساطی

اهمیت طراحی سایت برای کسب و کارها

داشتن یک وب سایت برای موفقیت در دنیای بازاریابی امروزی ضروری است، بنابراین مهم است که از دنیا عقب نمانید. ما سایت هایی را طراحی می کنیم که تفاوت ایجاد می کند. ما سال ها تجربه ایجاد سایت های بزرگ، پیچیده و پویا برای تجارت الکترونیکی را داریم که خدمات تجاری یک کسب و کار را به تصویر می کشند.

از طرف دیگر، ما می دانیم که مشاغل کوچک به دلیل محدودیت های ذاتی در کسب درآمد، توانایی پرداخت هزینه طراحی سایت را ندارند و بنابراین طبیعی است که به دنبال خدمات طراحی سایت اقساطی باشید. بنابراین ماهیت اساسی خدمات طراحی وب سایت اقساطی این است که بتواند گروه های کم درآمد را به داشتن یک وب سایت تخصصی سوق دهد.

طراحی سایت قسطی وردپرس

مزایای طرحی سایت قسطی

مشاوره رایگان با تیم وب کاران

وب کاران دارای تیم حرفه ای در زمینه طراحی سایت و سئو می باشد که در صورت تمایل می توانید جهت دریافت مشاوره در مورد شرایط طراحی وب سایت اقساطی تماس بگیرید.

مبلغ پیش پرداخت

پیش پرداخت بر اساس ماهیت سایت متفاوت است که شما در پلن قیمتی زیر 40% مبلغ کل را پرداخت میکنید و مابقی با توافق طرفین تقسیط می شود.

قرارداد طراحی سایت

قراردادهای طراحی سایت فروشگاهی شرایطی در دو نسخه ارائه می شود. نسخه ای از این قرارداد نزد ما و نسخه دیگر به مشتری داده می شود.

هزینه طراحی سایت اقساطی

هزینه طراحی سایت

عوامل مختلفی بر تعیین هزینه طراحی سایت تاثیر گذار هستند.

از جمله عوامل تاثیر گذار می توان به نوع طراحی سایت اشاره کرد. به عنوان مثال طراحی سایت شرایطی شما فروشگاهی است یا شرکتی و … یا طراحی سایت شما اختصاصی است یا نه ….

در صورتی که طراحی سایت فوری اختصاصی باشد، زمان و هزینه بیشتری در بر خواهد داشت. این در حالی است که بسیاری ترجیح میدهند طراحی سایتشان اختصاصی نباشد. یعنی با استفاده از قالب های آماده اقدام به راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود می کنند تا علاوه بر کاهش زمان و هزینه طراحی، هر چه سریعتر کسب و کارشان را آغاز کنند.

تعرفه طراحی سایت در صورتی که سایت طراحی شده بر اساس اصول و استانداردهای حاکم بر دنیای برنامه نویسی و سئو باشد ارزشمند است. چرا که سایت شما ۲۴ ساعته تبلیغ کسب و کار شما را خواهد کرد. و حتی هنگامی که شما در خواب به سر می برید می تواند محصولات شما را به فروش برساند.

سایتی که بر اساس اصول سئو طراحی شده باشد و تولید محتوای مرتب و کاربر پسندی داشته باشد می تواند چند برابر هزینه ای که برای طراحی سایت کرده اید را به شما بازگرداند.

پیش پرداخت و مبلغ اقساط در قرارداد ذکر میشود.

طراحی وب سایت وردپرس اقساطی فوری