طراحی وب سایت در آستارا

طراحی وب سایت در آستارا

شهرستان آستارا

طراحی وب سایت در آستارا | شهرستان آستارا یکی از شهرستان‌های ساحلی استان گیلان به مرکزیت شهر آستارا می ­باشد. این شهرستان از شرق به دریای خزر، از شمال به جمهوری آذربایجان، از غرب به استان اردبیل و از جنوب به شهرستان تالش محدود شده‌است. رودخانه آستاراچای، آستارای ایران را از جمهوری آذربایجان جدا می‌سازد. بخش اصلی راه شوسه آستارا- اردبیل تقریباً به موازات همین رود و خط مرزی کشیده شده‌ است.

طراحی وب سایت در رشت

جمعیت شهرستان آستارا بر اساس اخرین سرشماری عمومی کشور در سال 1390 بالغ بر 86757 نفر بوده است و با مساحت 430 کیلومتر مربع شامل 2 شهر آستارا و لوندویل، 2 بخش و 4 دهستان می­ باشد.

آستارا کلمه ای تالشی است که تالشیان آن­را «هسته رو» یا «آسته رو»تلفظ کنند. اطلاق این نام به این شهر به این دلیل بوده که آستارا یک شهر جلگه­ایی است که به علت پس‌روی آب دریای خزر، در این ناحیه تپه ­های شنی، برکه­ ها، مرداب­ ها و نیزارهایی بوجود آمده که راه رفتن در آن­ها مستلزم احتیاط بوده و از این لحاظ آهسته رو یا آسته رو نامیده شده و به مرور زمان پس از آن­که عده ای از اطراف اردبیل و نواحی دیگر به این شهر مهاجرت نمودند و در آنجا مسکن گزیدند، آن را آستارا تلفظ نمودند.

طراحی وب سایت در آستارا

طراحی وب سایت حرفه ای در آستارا

طراحی وب سایت شرایطی

در شهرستان آستارا با توجه به اینکه یکی از شهر های مرزی استان گیلان است دارای فروشگاه های بسیار بزرگ لوازم مورد نیاز عام می باشد که با قیمت های بسیار مناسب در حال داد و ستد هستند.

بعضی از فروشگاه ها برای اینکه بتوانند محصول خود را به دیگر شهرهای کشور به فروش برسانند نیاز است که محصولات خود را در دنیای مجازی به نمایش بگذارند که یکی از راه های که میتوانند استفاده کنند وب سایت است که شرکت وب کاران با توجه شرایط موجود کشور طراحی وب سایت قسطی را راه اندازی کرده تا بتواند کمکی باشد در ارتقا کسب و کارها

عزیزانی که قصد دارند با شرکت وب کاران همکاری داشته باشند میتوانند برای مشاهده تعرفه و شرایط به صفحه طراحی وب سایت اقساطی مراجعه کنند یا با شماره تماس ۰۹۱۲۷۸۴۶۹۴۵ تماس حاصل فرمایند.

مطالعه بیشتر