قیمت سئو سایت وردپرس با تعرفه 1403

قیمت سئو سایت وردپرس

قیمت و هزینه سئو سایت وردپرس

هزینه سئو سایت وردپرس شاید امروزه یکی از بزرگترین چالش های پیش روی مشاغل، آگاهی از قیمت سئو و تعرفه های بهینه سازی سایت وردپرس است چراکه در حال حاضرانجام فرایندهای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به امری ضروری برای گسترش کسب کارها تبدیل شده است .

اینکه هزینه بهینه سازی یک وب سایت و قرار گرفتن آن در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل چقدر تمام می شود، یکی از عوامل تاثیر گذار برای تصمیم شرکت ها جهت انجام یا عدم انجام سئو سایت خودشان است.در ابتدا باید بدانید که اهمیت سئو سایت هر روز درحال پر رنگ تر شدن است.

طبق تحقیقات، 85% مردم قبل از خرید محصول یا دریافت خدمات مورد نیازشان در اینترنت به جستجوی آن محصول یا خدمات می پردازند.به این معنی که اگر در هنگام تایپ عبارات کلیدی مورد نظر کاربران، وب سایت شما در صفحه های اول جستجوی گوگل نباشد مطمئنا مشتریان بسیار زیادی را از دست خواهید داد و در واقع درصد زیادی از کاربران بجای شما به رقبایتان که وب سایت های خود را بهینه سازی کرده اند مراجعه خواهند نمود.

واما در مورد هزینه سئو وب سایت باید بگوییم واقعیت این است که روش های زیادی برای تعیین تعرفه سئو سایت وردپرس وجود دارد.در این مقاله تلاش شده با تکیه بر تجربه و استفاده از تحقیقات انجام شده پاسخ مناسبی به این سوال داده شود.

مواردی که مورد قیمت سئو سایت در این مقاله آوره شده شامل موارد زیر می گردد:هزینه سئو سایت وردپرس با لیست تعرفه قیمت 1401+مشاوره رایگان SEO

هزینه میانگین سئو برای هریک از روش های بهینه سازی.

روش های طبقه بندی تعرفه سئو و بهینه سازی سایت وردپرس .

مزایا ومعایب هریک از روش های هزینه گذاری و تعرفه بندی سئو

 

 

میانگین هزینه سئو سایت در سال 1401 چقدر است؟

اگر سری به بازار SEO زده باشید مطمئنا متوجه شده اید که انتخاب ها و روش های گوناگونی برای این کار وجود دارد.

انواع گوناگون تعرفه برای سئو سایت وردپرس ، انواع مختلف شرکت های سئو و بهینه سازی وانواعمدل های پرداخت هزینه در این بازار وجود دارد و برای اکثر مشتریان این موضوع اصلا خوشایند نیست.

بهرحال حقیقت این است که هیچ تعرفه و هزینه ثابتی برای سئو سایت وردپرس وجود ندارد و هزینه های میانگین برای بهینه سازی به عوامل بسیار متعددی بستگی دارد که باید برای هر پروژه بصورت جداگانه بررسی شود تا میانگین هزینه بهینه سازی یک وب سایت مشخص شود.

اما بر اساس تحقیقات بر روی شرکت های مختلف و برآوردهای تیم سئو شرکت وب کاران می توان هزینه سئو وب سایت را به صورت زیر بیان کرد:

از کمتر 100 هزار تومان در ساعت تا ماهی 50 میلیون تومان که البته محدوده بسیار وسیعی است

طبق تحقیقات هزینه سئو سایت وردپرس ساعتی چیزی بین 100 هزار تا 600 هزار تومان و بصورت ماهیانه بین 3 میلیون تا 50 میلیون تومان خواهد بود.

هزینه سئو سایت وردپرس با لیست تعرفه قیمت 1401+مشاوره رایگان SEO

میانگین قیمت های سئو سایت وردپرس :

براساس تحقیق از شرکت ها، میانگین هزینه سئو بصورت ساعتی چیزی بین 100–600 هزار تومان می باشد و هزینه میانگین SEO سایت وردرپس به صورت ماهیانه بین 3 تا 50 میلیون تومان است.

اما سوالی که بوجود می آید این است که کدام مدل قیمتی سئو برای شما مناسب تر است ؟ برای پاسخ به این سئول به بررسی هریک از روش های پرداختی سئو می پردازیم.

پرداخت هزینه های سئو سایت وردپرس قیمت سئو بصورت ساعتی چگونه محاسبه می شود؟

این روش یکی از مدل های قیمت گذاری سئو وب سایت است.معمولا شرکت ها کمتر از این روش استفاده می کنند.این مدل قیمتی سئو بیشتر توسط افرادی که بصورت شخصی کار سئو انجام می دهند بکار گرفته می شود.براساس مدت زمانی که شخص در محل کار شما حاضر می شود می توانید قیمت تمام شده سئو سایت خود را تخمین بزنید.

مشکل اینجاست که معمولا پروژه های بهینه سازی سایت بصورت ساعتی کندتر به سرانجام می رسد و برخی موارد براساس میزان تخصص شخصی که کار بهینه سازی را انجام می دهد ممکن است قیمت تمام شده بسیار بالا برود.

سئو وب سایت فروشگاهی

مزایای سئو ساعتی چیست؟

محاسبه ساده و شفافیت در پرداخت هزینه ها در این روش مدت زمان کار انجام شده مشخص است و از این طریق شما می توانید میزان پیشرفت و نقاط قوت و ضعف متخصص بهینه سازیِ سایت خود را مشخص کنید

تخمین ساده تر قیمت سئو اگر هزینه سئو سایت وردپرس خود را به صورت ساعتی پرداخت کنید می توانید میزان بودجه بهینه سازی سایت خود را بهتر مدیریت نمایید و با کنترل میزان ساعت ها ، از زیاد شدن قیمت نهایی سئو سایت خود بکاهید.

معایب سئو ساعتی چیست؟

نتیجه گیری دیرتر–در اکثر مواقع هنگام استفاده از این روش، بیش از 6 ماه زمان لازم است تا تغییرات در رتبه بندی سایت به صورت چشمگیر انجام شود.در کنار مزیت کنترل بودجه این مشکل نیز وجود دارد که ممکن است ارزش کار انجام شده کمتر از حد انتظار باشد.

هیچ وابستگی بین پرداخت ها و کسب نتایج وجود ندارد–زمانی با یک شخص یا یک شرکت سئو به صورت ساعتی کار می کنید مانند این است که کارمندی را به استخدام خود درآورده اید.یعنی شما براساس میزان حضور شخص، هزینه و حقوق پرداخت می کنید و نه بر اساس کار انجام شده. به همین دلیل هم بسیاری از مشتریان و همچنین شرکت های سئو، علاقه ای به استفاده از این روش ندارند.

سئو وب سایت آژانس هواپیمایی

سئو ساعتی برای چه وب سایت هایی مناسب است ؟

اگر قصد دارید که سئو سایت خود را شخصا انجام دهید می توانید از روش پرداخت هزینه ساعتی به یک متخصص سئو جهت ارائه مشاوره استفاده کنید.با این طریق هم هزینه کمتری خواهید پرداخت و هم بدلیل استفاده از مشاوره های تخصصی امکان اشتباه تا حد زیادی پایین خواهد آمد.

قیمت سئو بصورت پروژه ای چگونه تعیین می شود؟

روش تعیین قیمت سئو براساس پروژه ، بیشترین روشی است که از طرف شرکت های بهینه سازی سایت انجام می پذیرد. تعرفه سئو (بصورت پروژه ای ) بر حسب مورد معمولا در 4 دسته قیمتی زیر قرار می گیرند :

5.000.000 تا 7.000.000 تومان

7.000.000 تا 10.000.000 تومان

10.000.000 تا 18000.0000 تومان

18.000.000 تا 30.000.000 تومان

پروژه های خاصی نیز وجود دارند که به علت رقابت شدید برای عبارت کلیدی مورد نظرشان هزینه ایی بیش از 25 میلیون تومان برای سئو سایت خود نیاز دارند.

مزایا سئو بصورت پروژه ای چیست؟

تمام هزینه ها بصورت مجموع مشخص است با استفاده از این روش دیگر نگرانی بابت پرداخت های ساعتی یا ماهیانه وجود ندارد.از ابتدای پروژه میزان قیمت سئو و میزان بودجه مورد نیاز مشخص شده است.

نتایج کاملا مشخص است استفاده از تعیین تعرفه سئو بر اساس پروژه این امکان را به شما می دهد که از طریق قراردادی که با شرکت سئو مورد نظر خود می بندید از مدت زمانی که نیاز است تا پروژ به تمام برسد آگاهی داشته باشید. عبارات کلیدی مورد نظر و جایگاه نهایی آنها نیز از قبل مشخص می شود.(برخلاف پروژه های ساعتی یا ماهیانه که مدت زمان و همچنین قیمت نهایی آن مشخص نیست )

سئو وب سایت خدماتی

معایب سئو پروژه ای چیست؟

ممکن است زیادی هزینه کنید اگر اطلاعات اولیه کافی در مورد اصول سئو و بهینه سازی سایت وردپرس نداشته باشید نمیتوانید متوجه شوید حدودا چقدر زمان و هزینه برای پروژه شما لازم است و نظارتی نیز روی روند انجام مراحل بهینه سازی سایت خود ندارید بنابراین ممکن قیمت سئو سایت شما بیش مقدار واقعی اعلام شود.

عدم انعطاف پذیری یک فرایند سئو که به صورت پروژه ای قیمت گذاری می شود معمولا شامل قردادی است که تمام موارد از قبیل عبارات کلیدی مورد نظر،تاریخ ها و .. در آن به دقت ذکر شده و پروژه با توجه با آن پیش خواهد رفت.بنابرایت در میانه راه امکان تغییرات گسترده خارج مفاد قرارداد وجود نخواهد داشت.

برای چه وب سایت هایی مناسب است؟

این روش انجام سئو برای شرکت هایی مناسب است که قصد دارند سیستم بهینه سازی سایت خود را بهبود دهند ، اطلاعات اولیه را در مورد فرایند سئو دارند و قصد دارند مواردی را اضافه تر از قبل و خارج از سورس سایت جهت بهبود جایگاه آن انجام دهند.بررسی سئو ، بهینه سازی محتوا ، بهینه سازیو لینک بیلدینگ برخی از این موارد محسوب می گردد.

قیمت سئو به صورت ماهیانه چگونه است ؟

قیمت گذاری های سئو به صورت ماهیانه معمولا برای پروژه های طولانی مدت مورد استفاده قرار می گیرید.هزینه ماهانه سئو معمولا مبلغی بیش از 5.000.000 تومان بسته به نوع پروژه خواهد بود.

مزایای سئو ماهیانه چیست؟

عدم نیاز به فعالیت قیمت گذاری و پرداخت هزینه های بهینه سازی معمولا به این معنی است که شما شرکت یا شخصی برای مدیریت امور مربوط به سئو وب سایت خود استخدام کرده اید تا این امکان را برای شما بوجود آورد که بدون نیاز به دخالت یا فعالیتی از جانب شما رتبه وب سایت شما ارتقا یابد.

رابطه بهتر بین شرکت سئو و مشتری یکی دیگر از مزایای این روش همکاری مشتری و شرکت سئو است.از طریق قراردادهای ماهانه این همکاری بیشتر شده و فرایند سئو سایت به شکل موثرتری انجام می گیرید

معایب سئو ماهیانه چیست؟

ممکن است پول و زمان خود را هدر دهید سئو وب سایت اصولا فرایندی است که نیاز به زمان دارد و همانطور که قبلا نیز اشاره شد معمولا حداقل 6 ماه زمان لازم است تا نتایج قابل لمس و پیشرفت چشمگیر در رتبه سایت دیده شود. اگر شرکت یا متخصص سئو که برایتان کار میکند نتواند به نتایج خوبی برسد به این معنی است که شما علاوه بر زمان زیاد، میلیون ها تومان را هدر داده اید

تعهدات بلند مدت اکثر شرکت های سئو از مشتریان خود می خواهند که قراردادهای حداقل 6 ماهه با آنها امضا کنند و این بدین معنی است که اگر مثلا در ماه دوم از شرکت سئو خود احساس ناراضیتی داشته باشید مجبورید تا اتمام قرارداد صبر کنید.

تعرفه سئو ماهیانه برای چه سایت هایی مناسب است ؟

این روش پرداخت هزینه ای سئو زمانی مناسب است که شرکتی که قرار است بهینه سازی سایت شما را به عهده بگیرید کاملا از طرف شما شناخته شده و علاوه بر اعتبار ، در زمینه سئو، دارای سابقه خوبی باشد.

قیمت سئو براساس عملکرد چیست ؟

یکی از سیستم های جدید قیمت گذاری سئو استفاده از شرط حصول نتیجه است.به این معنی که تا نتیجه مورد توافق حاصل نشود مشتری نیز هزینه ای پرداخت نمی کند.

مزایای آن چیست ؟

برای نتیجه نهایی هزینه پرداخت می کنید نه چیز دیگر اگر رتبه شما بالا نیاید هزینه ای نیز پرداخت نخواهید کرد.استفاده از این روش ریسک سرمایه گذاری روی شرکت های بهینه سازی سایت را بسیار کاهش می دهد.

دقیقا می دانید روی چه چیزی سرمایه گذاری می کنید پرداخت هزینه های سئو بر اساس حصول نتایج و نحوه عملکرد شرکت های بهنیه سازی، دست بالا را به شما خواهد داد و دقیقا می دانید در ازای چه چیزی هزینه پرداخت می کنید.

معایب سئو براساس عملکرد؟

شرایط جستجوی شما ممکن است بسیار رقابتی باشد در صورتی که میزان رقابت بر سر عبارت کلیدی مورد نظر شما با توجه به نوع کسب و کارتان بسیار زیاد باشد شرکت های بهینه سازی نیز وقتی از پرداخت هزینه یا حاصل شدن نتیجه اطمینان کافی ندارند از این روش برای تعیین تعرفه سئو استفاده نخواهند کرد.

ضعیف بودن عبارات کلیدی انتخابی بدلیل اینکه رقابت برسر کلمات کلیدی قوی ( پُر جستجو) زیاد است مجبور خواهید بود از عبارات کلیدی ضعیف تر استفاده نمایید که در این صورت ممکن است پیشرفتی در رونق کسب و کار شما ایجاد نشود.

طراحی وب سایت پزشکی

برای کدام وب سایت ها مناسب است ؟

اگر شما یک شرکت کوچک و تازه تاسیس هستید باید حواستان به روش های قیمت گذاری سئو باشد.برخی از شرکت ها جهت ورود به بازاریابی اینترنتی دچار کمبود بودجه و کمبود زمان هستند.در این موارد شریک شدن با یک شرکت سئو که بتواند بدون دریافت هزینه، نتایج خوبی در جهت بهبود سئو سایت شما بدست آورد گزینه مناسبی برایتان خواهد بود.ولی اگر در صنف کاری و عبارات کلیدی مورد نظر شما رقابت زیادی بین وب سایت های مختلف وجود دارد، شرکت های سئو تمایلی برای انجام بهینه سازی بدون دریافت هزینه های آن نشان نخواهند داد.

برای رسیدن به صفحه اول گوگل چقدر زمان لازم است ؟

هیچ زمان دقیق و از پیش مشخصی برای رسیدن به صفحه اول وجود ندارد زیرا میزان رقابت در هر کسب و کاری متفاوت است.از طرفی فاکتورهای زیادی در رسیدن سایت به صفحه اول گوگل نقش دارند مانند میزان قدمت دامنه، فعالیت های پیشین انجام شده ، کلمات کلیدی هدف گذاری شده و .. در برخی موارد می توان پس از گذشت چند ماه نتایج بسیار خوبی گرفت و در برخی موارد نیز ممکن است به بیش از یکسال فعالیت مداوم حرفه ای نیاز باشد.

 قیمت و هزینه سئو سایت وردپرس چگونه تعیین می شود؟

برای تعیین قیمت سئو سایت وردپرس فاکتورهای مختلفی در نظر گرفته می شود.مهمترین آنها میزان رقابت در عبارات کلیدی هدف گذاری شده است.هرچه رقابت بیشتر باشد به همان میزان نیاز به فعالیت بیشتری است و هزینه بالاتر می رود.

طراحی وب سایت شخصی

چه تضمینی وجود دارد که به رتبه اول گوگل خواهیم رسید ؟

طبق اعلام شرکت گوگل ارائه تضمین برای رسیدن رتبه های اول گوگل نوعی تقلب و کلاه برداری محسوب می شود.واقعیت این است که هیچ تضمینی وجود ندارد که در زمانی دقیق به رتبه مشخصی دست خواهید یافت.زیرا هیچ اطلاعات دقیقی از نحوه کار الگوریتم های گوگل و همچنین فعالیت شرکت های رقیب وجود ندارد.برخی از شرکت ها تنها برای جلب مشتری اقدام به ارائه تضمین می کنند که کاملا اشتباه و البته غیرقانونی است.

در صورت عدم ارائه تضمین چگونه به شرکت های سئو اعتماد کنم ؟

یکی از مهمترین روش ها برای این منظور، بررسی سوابق و نمونه کارهای سئو شرکت مورد نظر است. اگر مجموعه ای بتواند نمونه های سئو معتبر ارائه دهد و نشان دهد کلمات پر رقابتی در صفحه اول گوگل دارد می توان تا حد زیادی به حرفه ای بودن آن شرکت اعتماد کرد.

تیم سئو شرکت وب کاران با انجام پروژه های موفق متعدد و تجربه سالیان گذشته یک مدل قیمت سئو ترکیبی بوجود آورده که نیازهای تمامی شرکت ها را برآورده می نماید.

جهت مشاوره و آگاهی از قیمت و تعرفه سئو سایت وردپرس خود با ما  تماس بگیرید.