شرکت طراحی سایت در تهران

نویسنده:
بازدید: 5018 بازدید
طراحی سایت در تهران

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران کاری بسیار دشوار است، زیرا که بسیاری از معیار ها را در انتخاب خود ذکر کنید و همه شرکت ها را بر اساس آن معیار ها بسنجید، همانند سابقه و تجربیات پیشین شرکت ها، خدمات پس فروش آنها، کیفیت پروژه های انجام شده قبلی و نمونه کار های شرکت و…. اما بررسی این همه معیار کمی دشوار است و شاید نتوان اطلاعات زیادی در مورد آنها به دست آورد.اما راه دیگری برای بررسی و انتخاب شرکت نیز است و آن راه بررسی پروژه های گذشته شرکت بر اساس معیار های یک وب سایت خوب است، چرا که اگر در پروژه های قبلی این شرکت، معیار های یک وب سایت خوب رعایت و انجام شده باشد می توان به کیفیت انجام پروژه توسط شرکت اطمینان حاصل کرد.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت قسطی

خدمات طراحی سایت

شرکت سایان با ارائه خدمات مختلف در زمینه طراحی سایت و ارائه بهترین آپشن ها در این زمینه و با توجه به تجربه کاری بیش از ده سال مفتخر است که برای شرکت ها بزرگی مانند کاچیران و ایلیا طراحی سایت انجام دهد.

در این شرکت ما طراحی انواع سایت های فروشگاهی و شرکتی و وردپرسی و اختصاصی را انجام می دهیم. کار ما اما تنها تا زمان طراحی سایت نمی باشد و پس از آن به مدت یکسال پشتیبانی رایگان داریم که می توانید با استفاده از آن تمامی مشکلاتی که ممکن است در طول این مدت برای شما پیش آید را رفع نمایید. از آنجایی که بسیاری از کسب و کارهایی که به سایت نیاز دارند، خودشان مهارت کار کردن با سایت را ندارند و نمی توانند در این زمینه به کسی نیز اعتماد نمایند، ما خدماتی از این دست را نیز به مشتریان خود ارائه می دهیم.

آیا سایت در جذب مشتری مهم است؟

امروزه کسب و کارها به دنبال راه اندازی واحد اینترنتی خود می باشند، برای این مساله پیشنهادهای مختلفی وجود دارد، برخی اینستاگرام را انتخاب می کنند، برخی دیجی کالا و یا سایر پلتفرم های فروش آنلاین را، همان طور که می دانید کسب و کارها نیازمند استفاده از این گونه بسترها هستند. سایت نه تنها به عنوان بستری حهت فروش می باشد بلکه به عنوان وجهه کسب و کار نیز می باشد.

با استفاده از سایت می توانید تمام خدمات خود را معرفی کنید، تمام محصولات خود را لود کنید، و مشتریان که به سایت شما می آیند می توانند با مشاهده آن محصولات خرید خود را انجام دهند. هم چنین می توانید راه های ارتباطی را نیز قرار دهید و با استفاده از آن ها مشتریان می توانند راحت تر با شما ارتباط بگیرند.

امروزه به جرئت می توان گفت کسب و کاری که سایت نداشته باشد، نشانه عدم سرزندگی و عدم وجود آن می باشد. این مساله باعث شده است تا ما با استفاده از این بستر ها به مشتریان خود بهترین خدمات را ارائه بدهیم.

شرکت طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی چگونه است؟

همان طور که پیشتر گفته شد، بسیاری از کسب و کارها اقدام به راه اندازی بخش آنلاین کسب و کار خود نموده اند، بحث فروشگاه های مختلف نیز این قضیه مستثنی نمی باشد و بسیاری قصد این کار را دارند. طراحی یک وب سایت فروشگاهی مزایای بسیاری برای شما دارد، از جمله این مزایا می توان به این که شما همیشه آنلاین هستید اشاره نمود و مشتریان هر موقع خواستند می توانند سفارش دهند.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت فروشگاهی

مورد دیگر این است که می توانند سایت شما را به فرد دیگری معرفی کنند و آن فرد با دیدن سایت شما می تواند تمامی محصولات شما را رویت نمایند و این مساله باعث می شود که بدون اینکه شما تلاشی برای معرفی کسب و کار و محصولات خود بنمایید تنها با ارائه یک آدرس این قضیه ممکن باشد.

طراحی سایت شرکتی چگونه است؟

برای بعضی از کسب وکارها که محصولاتی ندارند و صرفا قصد آن ها معرفی برخی خدمات و کسب و کارشان می باشد مانند وکلا یا پزشکان، سایت های خاصی باید طراحی شود، این سایت ها محصولات ندارند و تنها به معرفی خدمات خود می پردازند.

ما در سایان با طراحی این نوع وب سایت ها سعی می کنیم تا کلیه خدمات به روز را به شما ارائه دهیم و با بهره گیری از این خدمات، سعی می کنیم تا نیاز های کسب و کار شما را مرتفع نماییم.

امنیت سایت

یکی از مهم ترین الزامات بحث امنیت سایت و جلوگیری از هک شدن می باشد، این مساله از آن جهت قابل بررسی است که شما زمان و هزینه بسیار زیادی برای طراحی سایت اختصاص می دهید، و ممکن است امن نبودن آن باعث شود تا شما زیان های بسیاری را متوجه شوید، سرقت اطلاعات، قرار دادن باج افزارها در سایت برای سرقت اطلاعات و غیره ممکن است شما را با موانع زیادی مواجه نماید.

ما در سایان با ارائه نرم افزارها وافزونه هایی برای جلوگیری از این سرقت، و پشتیبانی از اتفاق افتادن چنین اموری جلوگیری می نماییم.

انتخاب دامنه مناسب برای سایت

یکی از دیگر از مواردی که در طراحی سایت بسیار اهمیت دارد انتخاب یک دامنه مناسب برای سایت می باشد، دامنه مانند اسم فرزند است، همه قرار است سایت یا کسب و کار شما را با این نام بشناسند، پس انتخاب یک دامنه شیک و زیبا یکی از موارد ضرروی می باشد.

هاست مناسب

یکی از مهم ترین عواملی که می تواند در طراحی سایت برای شما آسیب زا باشد، بحث هاست سایت شما می باشد که اگر خوب انتخاب نشود، می تواند ضررهای زیادی به شما بزند، دیر بالا آمدن سایت، عدم لود شدن تصاویر به صورت با کیفیت، امکان پذیر نبودن اضافه شدن افراد زیاد هنگام مراجعه به سایت.

اما اگر در انتخاب هاست مناسب دقت بکنید بسیاری از این موارد رفع می شود و شما می توانید با استفاده از این اطلاعات از تمامی مسائلی که به این حوزه مربوط است بهره مند شوید.

نتیجه گیری، ما در این مقاله در خصوص استفاده خدمات بهترین شرکت طراحی سایت مواردی را ذکر نمودیم که شما می توانید با بهره گرفتن از خدمات شرکت سایان در زمینه طراحی سایت از این خدمات بهره مند شوید، ضمن این که این شرکت خدمات دیگری در زمینه سئو نیز ارائه می هد و پس از طراحی سایت می توانید از این خدمات بهره مند شوید.