قیمت گوشی های سری آیفون 14 مشخص شد; 100 دلار گرانتر از نسل قبلی

نویسنده:
بازدید: 5512 بازدید
قیمت گوشی های سری آیفون 14 مشخص شد; 100 دلار گرانتر از نسل قبلی

قیمت گوشی آیفون 14 | یکی از تحلیلگران بازار ادعا می کند که اپل قصد دارد گوشی های سری آیفون 14 را با قیمتی حدود 100 دلار بیشتر از نسل قبلی آیفون 13 در دسترس مصرف کنندگان قرار دهد.

زنجیره تامین گسترده اپل در تلاش است تا آیفون های جدید را برای عرضه در پاییز امسال آماده کند. با این حال، به نظر می رسد کوپرتینویی ها قیمت گوشی های پرچمدار خود را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند. دن ایوز، تحلیلگر Wedbush Securities ادعا می کند که افزایش قیمت 100 دلاری برای آیفون 14 در راه است.

 

قیمت گوشی آیفون 14

او گفت که هزینه ها در سراسر زنجیره تامین اپل افزایش یافته است و خانواده کوپرتینویی را بر آن داشته تا قیمت گوشی های جدید را برای مشتریان افزایش دهند.

دلایل مختلفی برخی از شرکت های فعال در این صنعت را به سمت افزایش قیمت محصولات خود سوق داده است. به عنوان مثال، سامسونگ همچنین در ماه می هزینه های تولید تراشه را 20 درصد افزایش داد. از سوی دیگر، قرنطینه های مرتبط با ویروس کرونا مشکلاتی را برای زنجیره تامین اپل ایجاد کرده و شرکای آن در تلاش برای حل مشکلات تولید هستند.

بن وود، از CCS Insight، نظر ایوز را تکرار کرد و گفت: “شکی نیست که هزینه های ساخت و قطعات برای همه تولید کنندگان لوازم الکترونیکی مصرفی همچنان در حال افزایش است و در مورد بریتانیا، نرخ ارز نیز یک عامل است.” وی افزود: این عوامل نشان می دهد که ممکن است افزایش قیمت ضروری باشد.

 

قیمت احتمالی گوشی های آیفون 14

قیمت گوشی آیفون 14

بنابراین اگر اپل قصد دارد قیمت گوشی های جدید خود را افزایش دهد، مدل های پایه آیفون 14 و 14 پرو (در مقایسه با سری آیفون 13) به ترتیب 899 و 1099 دلار خواهند بود. البته با توجه به اینکه گفته می‌شود اپل مدل مینی گوشی خود را کنار می‌گذارد، مدل پایه نسخه استاندارد نیز می‌تواند ۷۹۹ دلار قیمت داشته باشد که ۶۹۹ دلار بیشتر از آیفون ۱۳ مینی است.

خدمات وب کاران