حذف حساب تردز بدون حذف پیج اینستاگرام

نویسنده:
بازدید: 4412 بازدید
حذف حساب تردز بدون حذف پیج اینستاگرام

حذف حساب تردز | بسیاری از کاربرانی که فقط از روی کنجکاوی در threads ثبت نام کرده اند، قصد دارند اکانت خود را حذف کنند، اما در حال حاضر امکان حذف حساب threads وجود ندارد. خبر خوب این است که متا می گوید به زودی به کاربران امکان حذف حساب ها را می دهد.

در حال حاضر، کاربران می توانند حساب معاملاتی خود را غیرفعال کنند که نمایه آنها را پنهان می کند. اما اگر بخواهند اکانت threads را به طور کامل حذف کنند، گزینه دیگری جز حذف نام کاربری اینستاگرام وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:افزایش فالوور تردز

امکان حذف اکانت Threads بدون حذف صفحه اینستاگرام وجود دارد

اگر شما هم به دنبال نحوه حذف اکانت threads هستید، بهتر است بدانید امروز آدام موساری، رئیس اینستاگرام اعلام کرد که متا از نارضایتی کاربران آگاه است و در حال کار بر روی راه حلی برای حذف اکانت threads بدون حذف صفحه اینستاگرام است. . البته آقای مصری یادآور شد که در حال حاضر کاربران گزینه دیگری جز غیرفعال کردن حساب معاملاتی خود ندارند.

حذف حساب تردز

همانطور که می دانید Threads یک شبکه اجتماعی جدید است که به کاربران اجازه می دهد متن، عکس، فیلم و گیف را به همراه لینک پست های اینستاگرام ارسال کنند. همچنین امکان اظهار نظر، ارسال مجدد و اشتراک گذاری کرانچ ها وجود دارد. با این حال عدم وجود برخی ویژگی ها همچنان به خوبی احساس می شود که یکی از آن ها امکان حذف اکانت threads است.

حذف حساب تردز

از آنجایی که Threads یک محصول متا یا متعلق به اینستاگرام است، نیازی به یک حساب کاربری جداگانه ندارد و کاربران از طریق همان حساب اینستاگرام به Threads می پیوندند. این مشکل اکنون برای کاربران کنجکاو به یک مشکل تبدیل شده است و آنها قادر به حذف کامل موضوعات صفحه خود نیستند.

بیشتر بخوانید:قالب پست اینستاگرام رایگان

جالب اینجاست که شبکه اجتماعی Threads فیس بوک در حال حاضر تاییدیه GDPR اتحادیه اروپا را ندارد و در برخی کشورها نمی توان از آن استفاده کرد، به همین دلیل کاربران کشورهایی مانند فرانسه مجبورند مانند کاربران ایرانی به راه های غیر مستقیم متوسل شوند.

انتظار می‌رود در آینده جستجوی قوی‌تر، امکان درج هشتگ و امکان ویرایش عکس‌ها و ویدیوها قبل از پست کردن به معاملات اضافه شود.