تراشه جدید اپل تنها در مدل های آیفون 14 پرو استفاده می شود

نویسنده:
بازدید: 5268 بازدید

مینگ چی کو به عنوان تحلیلگر محصولات اپل بار دیگر اعلام کرد که پردازنده نسل بعدی آیفون تراشه جدید A16 فقط در مدل پرو خواهد بود و این مدل احتمالا فروش بیشتری نسبت به سایر مدل ها خواهد داشت.

آیفون 14 پرو

به گزارش وب سایت وب کاران، طبق اعلام مینگ چی کو، اپل امسال تنها از تراشه جدید خود در آیفون 14 پرو استفاده خواهد کرد. علاوه بر اشاره به این نکته، توییت اخیر کو همچنین اعلام کرد که تراشه A16 در انحصار آیفون 14 پرو خواهد بود. در این مدت تقاضا برای این مدل نیز افزایش می یابد و به این ترتیب سهم فروش این مدل بیشتر از مدل های معمولی است. پیش از این تصور می شد که آیفون 14 پرو تنها 40 یا 50 درصد از فروش را به خود اختصاص دهد.

تراشه جدید اپل

طبق ادعای Ku، مدل های استاندارد گوشی های اپل امسال با تراشه های جدید کوپرتینویی عرضه نخواهند شد. بنابراین، مردم به خرید مدل های رده بالای آیفون تشویق می شوند و میانگین قیمت این پرچمداران احتمالاً افزایش می یابد. البته فروش این محصولات گران قیمت باعث افزایش سود اپل می شود. حتی مینگ چی کو این استراتژی را به نفع فروشندگان حرفه ای دوربین می بیند. طبق ادعای Ku، فروشندگان احتمالاً 20 تا 30 درصد درآمد بیشتری از این استراتژی نسبت به سال گذشته خواهند دید.

خدمات وب کاران